Prisijunkite prie mūsų

ĮDOMU

Tėvai manė, kad vedasi mažylį paprastai gydytojo apžiūrai, tačiau tai, ką vaikui padarė medikas, šokiravo visus ir liks mažylio atmintyje ilgam

Parašė

-

Dauguma mūsų turime labai įvairias patirtis su gydytojais. Vieni juos mėgstame, kiti ne. Treti jų vengia, nes kadaise patirtos traumos ar baimė įsišaknijo visam gyvenimui. Dar pakankamai per dažnai daugelis iš mūsų yra susidūrę su medikų šaltumu, kartais net arogancija ir paprasčiausiu neprofesionalumu.

Reklama

Asociatyvi nuotrauka

Geras medikas yra ne tas, kuris ant popieriaus lapo parašys diagnozę, bet tas, kuris padės žmogui, kuris serga ar baiminasi dėl organizmo pokyčių, pasijusti saugiai, mandagaus ir draugiško profesionalo rankose. Mediko profesijoje labai svarbus yra žmogiškasis faktorius, ypatingai dirbant su vaikais.

Asociatyvi nuotrauka

Jei priversite vaiką pasijusti nejaukiai, jį išgasdinsite – galimai ši trauma bendravime su gydytojais liks ir likusį gyvenimą. Todėl pediatrais ir kitais vaikų gydytojais turi tapti žmonės su tikru pašaukimu žmonėms. Viena pora atsivedė savo dviejų metų mažylį pas gydytoją stomatologą apžiūrai. Stomatologai tikrai yra tie medikai, kurių bijo ne tik vaikai, bet ir suaugusieji. 

Reklama

Tai turėjo būti planinė paprasta procedūra, tačiau berniukas labai jaudinosi ir jautėsi nepatogiai. Būtent tada prasidėjo tai, ko nesitikėjo nei tėvai, nei mažasis pacientas. Mama kuo skubiau išsitraukė telefoną ir pradėjo filmuoti. Pasirodo, jų pediatras ne tik puikus gydytojas, bet ir profesionalus magas! Medikas žvitriais rankų judesiais pradėjo atlikti fokusą su švieselėmis.

Tai, kaip pasikeitė berniuko nuotaika, buvo akivaizdu – jo akys išsiplėtė, veide atsirado šypsena ir susidomėjimas. Netrukus gydytojas ne tik pats rodė triuką, bet ir įtraukė berniuką į visą veiksmą. Tai buvo tikrai stebuklingas pasirodymas, kuriuo buvo sužavėtas ne tik berniukas. Mama, kuri pasidalino vaizdo įrašu, pati sakė, kad buvo išsižiojusi dėl to, ką darė šis puikus gydytojas.

Buvo akivaizdu, kad jis į savo darbą žiūri kiek atsakingiau ir pasiruošia prieš pamatydamas savo pacientus. Juk iš tiesų, šis gydytojas užsitarnavo berniuko pasitikėjimą ir susidomėjimą, todėl vargu ar kitą kartą kils bėdų jam sugrįžti pas gydytoją, jei jo sveikata būtų pašlijusi. Tai yra puikus daktaro pavyzdys, kuriuo galime dabar pasižavėti ir mes!

Reklama

Dažnai girdime vien blogas ir negatyvias istorijas iš gydymo įstaigų, kai medikai ar seselės pasirodo ne iš pačios geriausios pusės. Šis video primena, kad ne visi medikai yra tokie. Ar jūs turėjote labai malonių ir netikėtų akimirkų su savo gydytojais?   

Mamos filmuota medžiaga:

POPULIARU