Prisijunkite prie mūsų

Istorijos

Ugniagesys rizikavo savo gyvybe ir išgelbėjo iš gaisro jauną šunį. Vyras domėjosi, kaip keturkojis laikosi po įvykio ir neteko žado, kai sužinojo šuns šeimininkų sprendimą

Parašė

-

Šiandien norime papasakoti gražią istoriją apie šunį Džordžą, 16 mėnesių mastifą, kurį išgelbėjo ugniagesys. Ši istorija tapo tikrais emocijų kalneliais, kurie atskleidė, kad tarp mūsų vis dar yra didelės širdies žmonių, kuriems rūpi viskas, kas gyva – nesvarbu, ar tai žmogus, ar gyvūnas. Vieną įprastą darbo dieną ugniagesys Malcolm Cortner atsiliepė į iškvietimą dėl gaisro, kilusio netoliese esančiame name.

Reklama

Tad kartu su kolegomis jis iškart nuskubėjo į vietą, pasiruošęs gesinti liepsnas. Laimei, namuose žmonių nebuvo, tačiau liepsnas tramdyti gelbėtojams vis vien buvo sunku. Taip pat reikėjo asmeniškai iki galo įsitikinti, ar viduje tikrai nėra nukentėjusiųjų. Štai tad ugniagesys liepsnose aptiko mastifų veislės šunį, kuris buvo jau be sąmonės. Net nesustodamas pagalvoti, uniformuotas herojus iškart suskubėjo gelbėti nemažą šunį ir užsikėlęs jį ant pečių išnešė į lauką.

Vyro kolegos padėjo jam gaivinti keturkojį, kuris labai apsinuodijo dūmais. Jam buvo suteikta pagalba ir deguonis, kuri galiausiai atgaivino siaubingoje situacijoje atsidūrusį keturkojį. Ugniagesiams buvo gera žinoti, kad tą dieną jie sugebėjo vis dėlto išgelbėti gyvybę, nors gaisras ir suniokojo paprastos šeimos namus. Paaiškėjo, kad šuo buvo visai jaunas, vos 16 mėnesių. Vėliau Džordžas buvo perduotas vietinės veterinarijos klinikos globai.

Reklama

Keturkojui prireikė rimto gydymo, bet kai jo šeimininkai suprato, kiek tai kainuos, ji nusprendė priimti skausmingą pasirinkimą – eutanaziją. Pasidomėjęs veterinarijos klinikoje dėl keturkojo sveikatos, ugniagesys Kortneris negalėjo patikėti, kad išgelbėto šunelio vis vien laukė liūdna pabaiga. Šis didelės širdies žmogus negalėjo likti abejingu, tad jis nuskubėjo į kliniką ir pasiūlė apmokėti visas veterinarines išlaidas.

Be to, ugniagesys nedvejodamas pasiūlė būti naujuoju gyvūno šeimininku, kai pasibaigs jo gydymas. Malcolm teigė, kad jis rizikavo savo gyvybe dėl šio šuns ne veltui, todėl jis dabar neleis niekam pasaulyje padėti tašką šuns gyvenime, net be kovos. Jo siūlymą neabejotinai priėmė tiek veterinarijos klinika, tiek jau buvę šuns šeimininkai. Ugniagesys sakė, kad jis supranta tuos žmonės ir žino, kad šį sprendimą jie priėmė tikrai nelengva širdimi. Veterinarijos paslaugos yra labai brangios, tad suprantama, kad turto gaisre netekusi šeima negali sau leisti prioretizuoti gyvūno prieš savo šeimos būtinasias reikmes.

Gaisrininko dėka šiandien mastifas sveiksta ir gavo visą reikalingą priežiūrą. Išrašytas iš veterinarijos klinikos, jis išvyko gyventi pas jos naująjį “tėtį”, kuris juo kasdien rūpinasi ir myli jį kaip savo vaik1. Istorija socialiniuose tinkluose pasklido per kelias dienas, o ugniagesys sulaukė daugybės padėkos žinučių iš visos šalies. Vyras iš tiesų neprivalėjo daugiau pagelbėti tam šuneliui, nei jis pagelbėjo gaisro dieną. Tačiau šis vyras vertina visus gyvus sutvėrimus ir išgelbėjo šuns gyvybę jau ne vieną, bet net du kartus. Tokie žmonės verti gražiausių komplimentų!

POPULIARU