Prisijunkite prie mūsų

Istorijos

Vyras matydamas, kad jo garažas yra plėšiamas, iškviečia policiją. Nesulaukęs pagalbos vyras susitvarkė su situacija savaip ir pamokė teisėsaugininkus

Parašė

-

Gyvename teisinėje valstybėje, kurioje viskas sureguliuota yra pagal įstatymus. Laužiantiems tuos įstatymus egzistuoja piniginės ar laisvės atėmimo bausmės, priklausomai nuo padaryto nusikaltimo. Idealiu atveju taip ir turėtų būti, tačiau ne visada skriaudžiamų žmonių pagalbos šauksmas pasiekia ne tik ausį, bet ir širdį tų, kurie turi mus ginti, saugoti ir mums padėti.

Reklama

Asociatyvi nuotrauka

Ši istorija iš interneto tikrai pakels jums nuotaiką ir galbūt net įkvėps kitą kartą imtis kūrybiškesnių sprendimų, kai šauksitės pagalbos, o jums bus atsakyta “ne”. 

Vyras naktį išgirdo, kad jo namo garaže kažkas triukšmauja. Žinodamas, kad namie be jo nieko nėra, šeimininkas iš karto suprato, kad jo namuose įsibrovė vagišiai, norintys pasipelnyti jo sąskaita.

Asociatyvi nuotrauka

Kaip kiekvienas normalus žmogus, vyras kuo skubiau surinko pagalbos numerį. Susisiekęs su policijos dispečeriais jis paprašė atsiųsti kuo greičiau policiją į jo namus, kur vyko apiplėšimas. Skambinantysis net išsižiojo, kai dispečerė jam pasakė, kad šiuo metu nėra laisvų ekipažų, kurie galėtų atvykti jo adresu.

Reklama

Asociatyvi nuotrauka

Galiausiai vyrui teko padėti ragelį, nes jam akivaizdžiai nebuvo ruošiamasi padėti. Tikriausiai lengva įsivaizduoti, koks pyktis turėjo apimti vyrą, kuriam reikėjo pagalbos iš tų, kurių kasdienė misija yra saugoti visuomenę. Tačiau jam kilo puiki idėja, kaip susitvarkyti su situacija. Po poros minučių jis vėl paskambino į policiją. Ramiu balsu jis sako:

Asociatyvi nuotrauka

“Sveiki, čia tas pats, kur skambinau dėl apiplėšimo garaže. Tai norėjau pranešti, kad jau pats susitvarkiau su bėda. Aš visus juos nušoviau.”

Vyras padėjo ragelį ir paspaudė laikmačio mygtuką. Lygiai po 3 minučių ir poros sekundžių prie jo namų buvo trys ekipažai su švyturėliais, greitoji ir specialiojo būrio furgonas.

Asociatyvi nuotrauka

Be abejonės, vagys buvo pagauti. 

Išėjęs į lauką vyras tarė pareigūnams: “O juk sakėte, kad nėra laisvų ekipažų…”

POPULIARU