Prisijunkite prie mūsų

ĮDOMU

Pasaulyje išgarsėjęs “Kenas”, priklausomas nuo plastinių operacijų, sukėlė didelį triukšmą vėl – dabar Rodrigo tapo Jessica ir viską, ką jis darė iki kardinalių pokyčių, paliko praeityje

Parašė

-

Tikriausiai nėra žmonių, kurie nors kartą nebūtų girdėję apie gyva lėle “Kenu” norėjusį tapti Rodrigo Alves. Vaikinas išgarsėjo dėl labai kontraversiškos priežasties – dėl priklausomybės plastinėms operacijoms, kurių pagalba jis siekė savo įsivaizduojamos tobulos išvaizdos.

Reklama

Apie Rodrigo žiniasklaida kalba jau beveik 10 metų, tačiau, kaip galima nuspėti, skandalais ir šoko faktoriumi pagarsėjęs vaikinas kiekvienais metais vis pakelia kartelę to, ko jis siekia. Į savo išvaizdą ivestavęs jau per milijoną dolerių, “Kenas” pasidarė daugybę veido, riebalų nusiurbimo, kūno linijų formavimo implantais operacijų.

Vyro pokyčius stebėjo visas pasaulis, jį smerkė ir palaikė taip pat milžiniškos grupės žmonių. Tačiau to, ko pradės siekti toliau šis vaikinas, nenuspėjo niekas. Visi patyrė eilinį šoką, kai Rodrigo prisipažino esąs translyčiu. Rodrigo tapo Jessica, o vienu metu seksualaus vaikino įvaizdžio siekimas pasikeitė į savęs, kaip moters, atskleidimą.

Reklama

Praeitais metais Jessica pirma kartą davė savo intervių tiems patiems žurnalistams, su kuriais kalbėjo kadaise ir Rodrigo. Translytė moteris prisipažino, kad visada savyje slopino šią savo prigimtį, tačiau daugiau daryti to ji negali. Jessica leido sau žengti drąsiausią žingsnį gyvenime, kuris, be abejonės, buvo stebimas viešai. Ji pasiryžo lyties keitimo operacijai. Su pokyčiais atėjo ir visa kita grupė operacijų.

Krūtinės didinimas, veido skulptūravimas, dar keletas nosies operacijų. Jessica gyvena Londone, ir nors šis miestas labai atviras visiems žmonėms, Jessica tikrai atkreipia dėmesį centrinio Londono gatvėse. Jessica prisipažino, kad ieškodama savęs ji padarė daug klaidų ir daug neteisingų žingsnių. Ji pripažino, kad iš visų jėgų stengėsi būti patraukliu vyru, tačiau visada jausdavosi nelaiminga.

Translytė moteris pasakojo, kad gailisi dėl operacijų pilvo preso ir rankų srityje, kai savo kūną bandė paversti vyriškesniu.

“Aš ilgą laiką norėjau tapti tuo, kuo nesu. Tik dabar aš turiu drąsos sau ir kitiems pripažinti, kad visada bėgau nuo to, kad esu viduje moteris“ – sakė Jessica. Pasakodama apie savo vaikystę, Jessica prisimena, kad visada mėgo žaisti su lėlėmis.

Reklama

Ji visada buvo pasimetusi dėl savo identiteto, tačiau dabar, kai jai 36-eri, ji ryžosi lemtingiems pokyčiams. Po lyties keitimo operacijos Jessica teigia, kad jaučiasi savimi. Tačiau daug kas vis dar mato labai pavojingą tendenciją – Jessica ir toliau daro plastines operacijas, kurių jai nelabai reikia. Šiandien savo Instagram profilyje ji dalinasi labai stipriai retušuotais ir labai seksualiais kadrais, kuriuose ji parodo visus savo naujuosius privalumus.

Apie šią asmenybę kalbama jau seniai ir kuo toliau, tuo daugiau žmonės kraipo galvą dėl to, kur veda visas šis žvaigždės kelias. Atidėjus transfobiją į šalį, vis vien galima matyti liūdną šios asmenybės priklausomybę, nuo kurios kada nors gali būti labai liūdna. Operacijos yra puikus dalykas, kai norima pašalinti kokį nors trūkumą, kuris neleidžia gyventi laimingai.

Tačiau jeigu keičiame absoliučiai viską savyje, net jei tam turime pinigų, problema jau persikelia į kitą lygį. Akivaizdu, kad Jessica turi problemų su savęs priėmimu tokios, kokia jis/ji yra. Kad ir kaip ji bandytų “patobulinti” tai, kas jai duota ar jau padaryta plastikos chirurgų, jai niekada nebus gana. Nors kiek džiugi žinia, kad Jessica teigia esanti laiminga.

Ilgą laiką buvau žinomas kaip Kenas, bet visada viduje buvau Barbė” – išdidžiai sako Jessica. “Aš visada norėjau būti laisva ir išreikšti save taip, kaip to noriu aš. Man labai pasisekė, kad gyvenu civilizuotoje visuomenėje, kur yra priimtina būti tuo, kas esi iš tikrųjų.” 

POPULIARU