Prisijunkite prie mūsų

Istorijos

Tragiškos avarijos metu žuvo dvi jaunos merginos ir kūdikis. Sielvarto apimtų artimųjų gedulą staiga išblaškė nuotrauka iš įvykio vietos, kurioje matėsi tikras stebuklas

Parašė

-

Mirtis tikrai nežino, kas yra diskriminacija – ji nesirenka nei pagal amžių, nei pagal rasę, orientaciją ar dar ką kitą. Mirties nelaukiame niekas, ypač jauname amžiūje, būtent todėl jaunų artimųjų netektis išgyvename sunkiausiai. Tą patyrė ir šeimos, iš kurių nelaimingo atsitikimo metu buvo išplėštos net trys jaunos gyvybės.

Reklama

23-ejų Hannah Simmons atrodė, kad visas gyvenimas iš tiesų yra prieš jos akis. Ji neseniai patyrė didžiausią gyvenimo džiaugsmą – jai gimė dukra, kuriai tuo metu buvo vos 9 mėnesiai. Kartu su drauge vardu Lauren, Hannah tą lemtingą dieną vežė dukrą Alannah pas gydytoją. Tai turėjo būti eilinis vizitas, kurio metu mama ir draugė galėjo pasidžiaugti sėkmingu mergaitės augimu. Tačiau tą dieną jos nepasiekė gydytojo kabineto.

Tą dieną dviems jaunoms moterims ir mažylei buvo lemta atsisveikinti su šiuo gyvenimu. Hannah vairuodama nesuvaldė automobilio ir rėžėsi į priešais važiavusį sunkvežimį. Sunki avarija greitai užkimšo visą greitkelį ir pritraukė daug žmonių, norėjusių pagelbėti. Tačiau buvo vėlu, nes merginos ir kūdikis žuvo vietoje.

Reklama

Tuo pat metu netoliese į susidariusią automobilių spūstį užstrigo atsitiktinė mergina, vardu Anisa Gannon. 19-metė mergina pergyveno ne tik dėl avarijoje atsidūrusių žmonių, bet ir dėl to, kad pavėluos stipriai į darbą. Tam, kad jos bosas tikrai patikėtų, jog ji nemeluoja dėl vėlavimo priežasties, Anisa padarė nuotrauką savo mobiliuoju telefonu.

Ji visiškai nesitikėjo, kad ta nuotrauka bus ypatinga ir suteiks žuvusiųjų artimiesiems nepamatuojamą kiekį emocijų. Pati Anisa tik po poros dienų telefone vėl atsidarė padarytą nuotrauką, nes prisiminimai apie tą įvykį jai kėlė tikrą šiurpą. Tačiau ramesnėje aplinkoje ji sugebėjo įžiūrėti kai ką, ko prieš tai nematė.

Nuotraukoje matėsi šviesos žybsnis, lydintis tiesiai į Hannah sumaitotą automobilį. Nors Anisa nėra labai patikli dėl supernatūralių reiškinių, net ji pajuto, kad užfiksavo kai ką stebuklingo. Ji nusprendė susirasti žuvusiųjų šeimos kontaktus ir persiuntė jiems tai, kas, jos manymu, jiems labai patiktų.

Reklama

Hannah artimieji buvo visiškai palūžę, tačiau pamatę nuotrauką iš įvykio vietos, jie pajuti didelį vilties ir paguodos antplūdį. Visiems atrodė, kad tai negali būti tiesiog sutapimas ir čia atsitiktinai atsispindėjo Anisa automobilio priekinis stiklas. Net jei taip ir yra, tai nesumažina nuotraukos ypatingumo.

Joje tarsi matyti, kaip merginoms atsiveria kelias į dangų, o akylesni žmonės net pastebėjo didesnį ir mažesnį šviesos kamuolius, kurie atrodė kaip sielos, kylančios aukštyn. Visi pratrūko ašaromis, nes ši paskutinė nuotrauka suteikė didelę paguodą šeimoms. Nors ši tragedija pasibaigė labai liūdnai ir pasaulis neteko trijų labai jaunų žmonių, ši stebuklinga nuotrauka suteikia jausmą, kad vis dėlto šis gyvenimas ir jobaigtis nėra galbūt ta galutinė pabaiga ir po mirties yra kažkas, kas pratęs mūsų sielos gyvenimą.

Kokia liūdna ir tuo pačiu graži istorija…

POPULIARU