Prisijunkite prie mūsų

Istorijos

Klientas paklausė nėščios padavėjos, kokį vardą planuoja suteikti savo vaikui ir suprato, kas sieja jį ir nepažįstamą merginą. Po savaitės jis grįžo ir pranešė jai netikėtą naujieną

Parašė

-

Eusebio Devon Phelps yra religingas žmogus, kuriam nuo mažens buvo aišku, kad jis turi pašaukimą. Niekas jo šeimoje nenustebo, kai vaikinas dar jaunystėje nusprendė būti pastoriumi ir taip savo gyvenimą įprasminti tarnyste bendruomenei. Vyras ir jo žmona su vaikais yra labai aktyvūs, dalyvauja daugybėje jo bendruomenės organizuojamų veiklų dėl vargingesnių žmonių, tad kitų žmonių skausmas ir bėdos jam nėra svetima.

Reklama

Ši aktyvi šeima ne visada turi laiko maisto gamybai, todėl jie nevengia paremti vietinių verslų, ypač pandemijos metu. Tą lemtingą kartą Eusebio užsakė maisto iš kavinės “Waffle house” ir telefonu užsakė visai šeimynai vakarienę. Jį telefonu aptarnavo labai maloni mergina, kuri pasitiko jį ir atvykus atsiimti užsakymo. Eusebio iš karto atkreipė dėmesį į jam telefonu pagelbėjusios padavėjos malonų bendravimą, o atvykęs į kavinę jis sutiko ją asmeniškai.

Tada jis susipažino su Hannah Hill, mergina, kuri su šypsena pasitiko ir išlydėjo kiekvieną klientą, nors ji pati nebuvo labai pajėgi sunkiai dirbti. Vyras pamatė, kad Hannah yra nėščia. Trumpo pokalbio metu jis paklausė detalių apie jos gyvenimą. Pastorius iš karto įtarė, kad jos gyvenimas gali būti ne rožėmis klotas, jei ji būdama beveik 8-tą mėnesį nėščia dar dirba nelengvą padavėjos darbą.

Reklama

Tarp viso kito, jis paklausė, kokį vardą ji planuoja suteikti savo naujagimiui. Kai Hannah žibančiomis akimis pasakė, kad sūnų norės pavadinti Samuel vardu, Eusebio net sulinko keliai. Jis surinko visus turimus grynuosius, paliko juos merginai kaip arbatpinigius ir išėjo. Eusebio susijaudino išgirdęs tą vardą, nes tokį pat vardą turėjo jo sūnus, kuris prieš 7-erius metus tragiškai žuvo. Jis iš karto pamanė, kad tai yra ženklas iš aukščiau, sūnaus priminimas, kad jo pareiga padėti merginai.

Hannah trumpo pokalbio metu papasakojo Eusebio, kad vos duria galą su galu ir jaudinasi, kaip jai reikės susitvarkyti gyvenime susilaukus antro vaiko. Eusebio negalėjo nustoti galvoti apie Hannah ir nusprendė padaryti dėl jos ką nors gero. Jis sukūrė internetinį puslapį, kuriame norėjo surinkti jaunai mamai aukų, tam, kad palengvintų jos pirmuosius mėnesius po gimdymo.

Pastorius tikėjosi surinkti bent tūkstantį dolerių, tačiau greitai jis neteko žado, kad į jo pagalbos šauksmą atsiliepė kur kas daugiau žmonių, nei jis tikėjosi. Suma greitai perkopė 1000 ir po poros dienų sąskaitoje jau buvo per 12 000 dolerių. Pastorius visada tikėjo, kad viskas, kas vyksta jo gyvenime, yra siųsta Dievo. Jis pajuto, kad Dievas atsiuntė ženklą, kuris rodo, kad šiai merginai reikia pagalbos.

Reklama

Po savaitės pastorius apsilankė kavinėje ir su Hannah kolegų pagalba, iškėlė ten vakarėlį – staigmeną. Netikėto vakarėlio metu Hannah buvo šoke, nes geros širdies žmonės ją apipylė didele krūva dovanų mažylio priežiūrai. Jos pačios keliai net linktelėjo, kai Eusebio įteikė jai 12 000  dolerių čekį. Merginos akyse pasirodė džiaugsmo ašaros.

Hannah prisipažino, kad apie jos problemas niekas nežino. “Aš nesimeldžiu labai dažnai… Tačiau pastaruoju metu man buvo taip sunku, kad pradėjau kasdien melstis. Aš nesu labai religinga, tačiau man užtenka suvokimo, kad Dievas yra ir jis man atsiuntė angelus” – pasakojo apie naują draugystę Hannah. Už surinktus pinigus kartu su Eusebio pagalba Hannah nusipirko naudotą automobilį, sumokėjo už sąskaitas ir padengė savo nuomą į priekį.

Be visų dovanų, pastoriaus atstovaujama bažnyčia padės su nemokamu darželiu vaikams ateinantiems metams, todėl Hannah turės dar daugiau galimybių tvirčiau įsitaisyti ant kojų ir žengti į gyvenimą su viltimi ir tikėjimu.  “Žmonės turi rodyti meilę ir gerumą kitiems. Ji palietė mano širdį, todėl Dievas visų mūsų rankomis jai atsiuntė tai, ką ji pati skleidė pasauliui – meilę ir palaikymą.“ 

Džiugu, kad šis pastorius atpažino jam pasiųstą ženklą ir nusprendė padėti merginai, kuri nedrįso prašyti pagalbos pati. Taip gyvename ir daugelis iš mūsų, negalime ir nedrįstame prašyti pagalbos bijodami nusivylimo ir atstumties. Verta neprarasti vilties ir tikėti, kad pasaulyje yra gerų žmonių ir tie, kas verti pagalbos, jos sulauks iš paties netikėčiausio šaltinio. Pastorius taip pat labai džiaugėsi, kad gali pagerbti sūnaus atminimą tokiu nuostabiu būdu. 

POPULIARU