Prisijunkite prie mūsų

Istorijos

Močiutė vidury baltos dienos pastebėjo vykusį apiplėšimą. Ginkluota tik savo rankinuku, moteris pasiryžo pasielgti taip, kaip visi kiti gatvėje buvę žmonės bijojo

Parašė

-

Pakalbėti apie tai, ką jūs darytumėte, jei pamatytumėt vykstantį apiplėšimą, lengva. Tačiau kai esi pats realioje įvykio vietoje, baimė gali sukaustyti mums kojas. Iš tiesų nėra vieno teisingo atsakymo į klausimą – ar kiekvienas iš mūsų privalo ginti kitus žmonės ar jų turtą, nepaisant pavojaus sau.

Reklama

Drąsesni gali pastovėti už save ir kitus, o kiti savisaugos instinkto vedini gali pasprukti ar tiesiog praeiti pro šalį. Įsikišti į ginkluoto apiplėšimo veiksmą reikia tikrai didelės drąsos ir ryžto. Vieno tokio įvykio metu tokią drąsa pademonstravo žmogus, iš kurio to tikėtis buvo kaip ir neįmanoma.

Nortamptono mieste Anglijoje grupelė nusikaltėlių viduryje baltos dienos nusprendė apvogti prabangių laikrodžių parduotuvę. Tai buvo gerai apgalvotas taikinys, nes net nusistvėrus keletą Rolex laikrodžių, jie galėjo pasidaryti nemažą pelną. Vagys puolė parduotuvę tada, kai joje net buvo klientai ir darbuotojai.

Reklama

Trys vaikinai buvo atsakingi už vitrinų daužymą ir grobio surinkimą, o kiti trys buvo pasiruošę greitam pabėgimui iš įvykio vietos motoroleriais. Viskas, kas vyko judrioje miesto gatvėje, buvo užfiksuota net vaizdo įraše. Pilna gatvė žmonių, šeši kaukėti nusikaltėliai daužo vitrinas, grasina darbuotojams smurtu ir vagia.

Aplinkiniai tik žiūri iš tolo ir tikriausiai bijo įsiterpti, nes tai galėtų pasibaigti liūdnai. Tačiau vaizdelyje matosi, kaip raudonu paltu apsivilkusi močiutė, ginkluota tik savo rankinuku, bėga į patį veiksmo epicentrą. Tai buvo neįtikėtina, tačiau moteris puolė nusikaltėlius norėdama juos nuvyti ir išgąsdinti.

Vaizdo medžiaga liudija pati už save – jai pavyko nuvyti vaikinus nuo vitrinos ir nutraukti jų veiksmus. Trankydama juos rankinuku, moteris tikriausiai jų nesužalojo, tačiau nusikaltėliai labai pasimetė pamatydami tokią “gelbėtoją”.

Reklama

Moteriai, kuri vėliau buvo įvardinta kaip Ann Timson, pavyko sutrikdyti du iš 6 vaikinų, jie nukrito nuo motorolerio ir buvo sudoroti praeivių, kurie pamatę močiutės drąsą pagaliau nutarė prisijungti. 

“Aš iš pradžių galvojau, kad du iš jų mušą trečią. Tik pribėgusi arčiau aš supratau, kad jie vagia. Supykau dar labiau ir pradėjau juos talžyti. Aš buvau šokiruota aplinkinių abejingumo, kurie tiesiog stovėjo ir nieko nedarė. Aš nesu heroje ir galbūt pasielgiau kvailai, tačiau turėjau kažką padaryti” – žiniasklaidai vėliau pasakojo 75-erių moteris, kuri gavo “Super močiutės” pravardę.  

Žiūrėkite toliau pateiktame vaizdo įraše, kaip ji su jais susidorojo. Šios senolės dėka keturi iš šešių vyrų, apiplėšusių šią prabangią parduotuvę, buvo suimti. Nors šiam įvykiui šiais metais suėjo dešimt metų, ši drąsi močiutė iki šiandien nusipelno šlovės ir pagyrimų. Tą dieną ji tapo didelės drąsos pavyzdžiu!

POPULIARU