Prisijunkite prie mūsų

Istorijos

Į registratūrą atėjusi senjorė norėjo atsiskaityti už kambarį, tačiau pašiurpo nuo pateiktos sąskaitos. Gudriais argumentais ji ne tik sumažino kainą, bet ir paliko visus be žado

Parašė

-

Ar jums kada nors buvo taip, kad nesupratote už ką mokate, kai atsiskaitote už kokią nors paslaugą? Papildomi mokesčiai, smulkiu šriftu prirašytos neaiškios sąlygos, apie kurias nežinojote – tai pinklės, kurias spendžia beveik visi paslaugas ar prekes parduodantys žmonės. Kartais tokiu būdu yra naudojamasi klientų patiklumu, tačiau šios istorijos herojė įrodė, kad pastovėti už save ir pagudrauti visada verta.

Reklama

Asociatyvi nuotrauka

Nors ši istorija yra iš interneto platybių ir nežinia, ar tokia dama iš tiesų kada nors egzistavo, perskaitę iki galo tikrai liksite su šypsena veide. Vyresnio amžiaus dama apsistojo prabangiame viešbutyje ir praleido ten naktį. Kitą dieną ryte ji atėjo į registratūrą atiduoti rakto ir atsiskaityti už kambarį.

Asociatyvi nuotrauka

Tačiau kai ji pamatė atspausdintą sąskaitą, senjorė neslėpė nepasitenkinimo. Ji pasikvietė viešbučio administratorių ir nutarė įsivelti su juo į diskusiją.
Žinote, jūsų kambarys tikrai nėra vertas 500 eurų, tad aš už jį tiek tikrai nemokėsiu” – pasakė išdidi moteris.  “Jūsų viešbutis yra iš tiesų labai gražus, prabangus, matosi, kad čia investuota daug pinigų. Tačiau aš net nevalgiau pusryčių. Todėl 500 eurų iš manęs negausite.”

Reklama

Asociatyvi nuotrauka

Akivaizdu buvo, kad viešbučio darbuotojai tokio prieštaravimo dar niekada nebuvo girdėję.

Mūsų viešbutis yra prestižinis, jame yra olimpinio dydžio baseinas su saunomis, moderniausia konferencijų salė su pažangiausia aparatūra. Ji nemokamai yra pasiekiama visiems viešbučio svečiams, nes tai įeina į kambario kainą” – bandė paaiškinti šiek tiek sutrikęs administratorius.

Asociatyvi nuotrauka

Bet aš jais nesinaudojau”– atkirto moteris, besilaikiusi savo pirminės nuomonės.

“Na, jūs nepasinaudojote, bet galėjote” – tęsė administratorius. “Mūsų restorane taip pat vyksta įspūdingi šou pasirodymai, į kuriuos artistai suvažiuoja iš viso pasaulio” – toliau kalbėjo darbuotojas.

Asociatyvi nuotrauka

“Na, bet aš nebuvau jokiame šou” – griežtai atsakė senjora. “Bet galėjote” – į jos argumentą kirto administratorius. Vyras ir toliau vieną po kito vardijo visus privalumus ir paslaugas, kurios įeina į kambario kainą, kai svečias apsistoja tame viešbutyje. Tačiau moteris primygtinai kartojo, kad niekuo ji nepasinaudojo ir neturėtų už tai mokėti.

Reklama

Asociatyvi nuotrauka

Galiausiai abiems pusėms atsibodo ginčytis ir moteris nusprendė išsitraukti savo piniginę. Ji padavė 100 eurų kupiūrią ir padavė ją registratūros darbuotojui. “Gerbiama ponia, šios kupiūros nepakanka padengti mokesčiui už kambarį. Prašau sumokėti visą sumą” – jau piktai kalbėjo administratorius.

Asociatyvi nuotrauka

Taip, tai tik 100 eurų. Žinokite, aš iš jūsų atskaičiavau 400 eurų už tai, kad su manimi praleidote naktį” – su gudria švelnia šypsena tarė moteris.

Šoką patyrę vyrai nežinojo, apie ką kalba viešnia, tačiau ji paskubėjo paaiškinti.

Asociatyvi nuotrauka

“Ponia, niekas su jumis nemiegojo šianakt, apie ką jus kalbate” – su šoku veide pasakė darbuotojai.
O galėjote” – tarė gudri senjorė ir užsimetusi skarą ant kaklo išėjo iškėlusi galvą.

POPULIARU