Prisijunkite prie mūsų

ĮDOMU

Moteris gimtadienio proga gavo originalią ir labai gražią dovaną, tačiau netrukus ji raudonavo prieš visus savo svečius ir visą internetą dėl žioplos savo klaidos

Parašė

-

Dovanų pakavimas tai sfera, patirianti tikrą renesansą. Šiandien visi ieškome ypatingų ir nematytų dovanų ar jų įpakavimo būdų, nes seni atgyvenę vokeliai ir paprastos dovanų dėžutės yra labai nuobodžios ir nieko jau nebestebina.

Reklama

Juk vienas iš dovanojimo proceso ypatingų momentų yra būtent ta jubiliato nuostaba gavus kažką gražaus ir originalaus. Carol Walker kurį laiką naršė internete ieškodama savo dukrai Nikki ypatingos dovanos. Nesuradusi gerų idėjų ar kažko naudingo, mama nusprendė padovanoti dovaną su ypatingu ir estetišku įpakavimu.

Moteris užsakė gražų balioną su sveikinimu, kuris buvo perrištas kaspinu prie dovanų dėžutės. Rankų darbo dovanėlė buvo išties labai graži, tad moteris neabejojo, kad paliks gerą įspūdį jubiliatei. Carol nutarė dukrai padovanoti 100 svarų, kurie buvo pririšti virvele prie helio baliono, kuris atrištas iškeltų 10 kupiūrų po 10 svarų.

Reklama

Atėjus gimtadieniui, mama įteikė dukrai dovaną ir kiti svečiai filmavo, kaip ši išpakuoja siurprizą. Visi tikėjosi užfiksuoti jos susižavėjimą dovanėle, tad niekas nesitikėjo, kad video taps neįtikėtino žioplumo atveju. Balionas buvo gražiai perrištas  kaspinu prie gėlėmis dekoruotos dėžutės, kurioje slėpėsi pinigai.

Dovana priminė miniatiūrinį oro balioną, tad iš šono dovana atrodė pritrenkiančiai. Nikki atrišo kaspiną ir balionas pradėjo lėtai kilti. Niekas net nepagalvojo, kad pakilęs balionas yra nepritvirtintas siūlu prie dėžutės dugno. Vos per akimirką balionas nevaldomai pradėjo kilti, o Nikki stengėsi pagauti kupiūrų siūlo galą, tačiau bergždžiai.

Dovana nudžiugino vos tik porai sekundžių, o po to nuskriejo į dangų. Nors visus svečius ištiko šokas, netrukus visų akys prisipildė juoko ašarų. Pati Carol negalėjo patikėti, kad tiek pastangų nuėjo veltui. Be abejonės, Carol ir pačiai Nikki pagailo pinigų, tačiau jos nieko negalėjo dėl to padaryti. Tiek jubiliatė, tiek jos mama stengėsi žiūrėti į situaciją iš pozityvios pusės – šis gimtadienis tapo ypatingai juokingas ir įsimintinas.

Reklama

Tačiau apie įvykį Nikki prisimins dar ilgai, nes giminės patalpino įrašą internete. Nuo akimirkos, kai video buvo įkeltas, jis sulaukė milijonų peržiūrų ir tūkstančių komentarų. Nors kai kurie kritikavo jubiliatės žioplumą, daugelis ją užjautė ir linkėjo iš šios situacijos tik skaniai pasijuokti. Juk iš tiesų, siūlo galas turėjo būti pritvirtintas prie dėžutės dugno ir tokių situacijų išvengti turėtų pats dovanėlės gamintojas. Labai greitai jos video atsidūrė net spaudoje. Moterys guodėsi bent tokiu dalyku – kažkam labai pasisekė rasti gražų balioną su tokiu netikėtu “lobiu”. Tai buvo tikrai įsimintinas gimtadienis!

POPULIARU