Prisijunkite prie mūsų

Istorijos

Per šios mergaitės šventę mokykloje ją atlydėjo du tėčiai, kurie pozavo kartu fotosesijai. Jų nuotrauka apskriejo visą internetą, nes jie papasakojo tai, ką reiškia būti tikra šeima

Parašė

-

Visiems, kurie skuba griežti dantimis ir rėkti savo priešišką nuomonę apie homoseksualias, vienalytes poras, iš karto sakome – ši istorija yra ne apie tai. Labai dažnai klystame galvodami, kad vaikas šeimoje gali turėti tik vieną mamą ar tėtį. Dvi mamos ar du tėčiai nėra normalu ir t.t. – taip mano daugelis iš mūsų. Tačiau šiai mergaitei labai pasisekė turėti du tėčius ir pačią normaliausią ir ypatingiausią šeimą, kurios gali pavydėti daugelis.

Reklama

5-metei Willow Mengon labai pasisekė, nes į mokyklos šventę ją šiandien išlydėti gali net du tėčiai. Ji jaučia dvigubą meilę, tačiau ji neužaugo turėdama tokią šeimą. Willow tėvas David Mengon ir jos mama Sarah buvo tradicinė ir laiminga šeima. Tačiau net ir tokios šeimos pasiekia gyvenimo kryžkeles, kuriose tėvai nusprendžia pasukti skirtingais keliais. Sarah ir David suvokė, kad jų santuoka nėra tai, apie ką jie visada svajojo. Tačiau ši istorija ne apie griuvusią šeimą ir dužusias svajones.

Susilaukę dukters šie du žmonės žinojo, kad nepaisant savo problemų, skirtumų ir iššūkių, jų užduotis yra užauginti laimingą ir viskuo aprūpintą dukrą. Skyrybos jų atveju nebuvo tragiškos ir kupinos pagiežos. David ir Sarah išsiskyrė kaip du civilizuoti žmonės, likę gerais draugais ir partneriais dėl savo dukros. Jų pasiryžimu puoselėti nebe romantinius santykius santuokoje galbūt abejojo daugelis.

Reklama

Retai šiandien matome poras, kurie po nutrūkusios meilės sugeba ne tik gerbti vienas kitą, tačiau branginti vienas kitą, kaip dalį savo gyvenimo, kurios jau niekaip nebeatskirsi. Sarah vis dar buvo dukros mama, o David vis dar buvo jos tėtis. Tačiau kai Sarah surado savo naują meilę, daug kas buvo skeptiški dėl to, kaip buvusiems sutuoktiniams seksis bendrauti toliau. Visų nuostabai, jų planas būti gerais draugais niekur nedingo, o tik dar labiau įsitvirtino.

Dylan Lenox ir Sarah draugystė ir jausmai gimė natūraliai ir visiškai taip pat natūraliai susikūrė ir nuostabūs vyro santykiai su Sarah dukra, Willow. Jis tapo ne tik puikiu draugu 5-metei, tačiau kada jis pasipiršo jos mamai, neišvengiama visiems buvo ir tai, kad jis taps mergaitės patėviu, antruoju tėčiu. Paties Dylan žodžiais pasakojant, sutikus Sarah, jis įgijo ne tik mylimą moterį, nuostabią dukrą, bet ir geriausią draugą/brolį, kuriuo tapo Sarah buvęs vyras David.

Šie du vyrai puikiai sutaria, gerbia ir brangina ne tik jų dukrą, bet ir vienas kitą. Neseniai jie pasidalino fotosesijos akimirka, kurioje jie du išleido dukrą į pirmąją mergaitės mokyklos šventę. Visa šeima neslepia, kad viskas pavyko taip gerai tik todėl, kad buvo įdėta daug pastangų.

Reklama

“Mes turėjome mūsų dukrai parodyti, kokia galinga yra meilė ir kaip svarbu ją turėti širdyje nepaisant nieko” – sakė David. Iš tiesų, tokiais pagarbiais santykiais jie savo dukrai rodo neįtikėtinai nuostabų pavyzdį. Kai jie pasidalino nuotrauka, jie tikrai norėjo parodyti, kad visos šeimos, su visais savo niuansais, yra šeimos. Jie niekada neįsivaizdavo, kad jų nuotrauka ir jų skleidžiama mintis taip surezonuos su daugeliu žmonių.

Jų įamžinta akimirka su giliu prierašu apskriejo visą pasaulį, buvo pasidalinta net pusę milijono kartų. Iš tiesų, tokios istorijos skamba kaip iš fantastikos žanro. Du išsiskyrę žmonės, ne tik gerbiantys ir palaikantys vienas kitą, bet ir kito naują partnerį, yra tai, ko galima baltai pavydėti kiekvienam. Tačiau čia nėra jokios mistikos ir stebuklų, tą svarbu pabrėžti.

Ši grupė žmonių tiesiog vietoj neapykantos ir kitų pagiežingų jausmų renkasi jausti vieni kitiems pagarbą, meilę, nes būtent to ir reikia išmokyti savo pavyzdžiu jaunąją kartą. Taigi, turėti du tėčius nėra nieko keisto, o veikiau labai nuostabu. Willow labai pasisekė, o galbūt kada nors ji turės ir dvi mamas, kurios suteiks du kart daugiau rūpesčio ir meilės mergaitei. 

POPULIARU