Prisijunkite prie mūsų

Patarimai

Tikriausiai nežinojote, kad marinuotų agurkų sultis galite panaudoti dar kartą! Štai 14 skirtingų būdų, kuriais galite panaudoti šį naudingą skystį

Parašė

-

Baigę marinuotų agurkų stiklainį, neišpilkite jų sulčių į kanalizaciją! Yra tiek daug būdų jam naudoti, apie kuriuos tikrai nežinojote, nes vieni yra neįprastesni už kitus.

Čia yra 14 unikalių būdų, kaip panaudoti likusias marinuotų agurkų sultis.

1. Pasigaminkite daugiau marinuotų agurkų!

Reklama

Norėdami lengvai paruošti marinuotus marinuotus šaldytuve, į marinuotų agurkų sultis sudėkite griežinėliais pjaustytus agurkus ar kitas daržoves ir vėl įdėkite stiklainį į šaldytuvą kelioms dienoms.

2. Palengvinkite skrandžio sutrikimus


Actas ir jame fermentuotas maistas yra gerai žinomas naminis vaistas nuo skrandžio sutrikimų. Actas yra vienas iš pagrindinių marinuotų agurkų sulčių ingredientų. „The Washington Post“ pažymi, kad fermentuotuose maisto produktuose gaminami probiotikai gali pagerinti virškinimą. Pabandykite išgerti šiek tiek agurkėlių kitą kartą, kai jums sutriks skrandžio veikla.

3. Gydykite pagirias

Reklama

Marinuotų agurkų sultys gali padėti pakeisti prarastus dėl alkoholio elektrolitus ir skysčius. Šis marinuotų agurkėlių ar net raugintų kopūstų sulčių panaudojimo būdas žinomas tikriausiai daugeliui, nes toks pagirių vaistas yra naudojamas šimtmečius. Nepamirškite gerti ir vandens!

4. Pridėkite jį prie gėrimo recepto

Šis panaudojimo būdas galbūt jus nustebins, nes tikrai retas yra drąsus išbandyti naujus, negirdėtus kokteilius. Tačiau jei mėgstate kokteilį “Kruvinoji Merė” su pomidorų sultimis, kitą kartą išbandykite jį su šiek tiek marinuotų agurkėlių sulčių.

5. Papildykite elektrolitus


„Business Insider“ teigimu, marinuotų agurkų sultys gali būti naujasis gėrimas sportuojantiems. Taip pat kaip ir gydant pagirias, sportuojant organizmas praranda daug skyščių ir elektrolitų. Agurkėlių sultys puikiai atstoja sportinį gėrimą, tad jei kartais reikia greitai atstatyti skyščių balansą organizme, šaldytuve turėkite agurkėlių sulčių.

6. Sumažinkite rėmenį

Daugelio žmonių nuomone, tai taip pat labai gerai sumažina rėmenį. Kitą kartą, kai pajusite rėmenį, išgerkite šaukštą raugintų agurkų sulčių ir pažiūrėkite, ar tai padeda.

7. Gydykite saulės nudegimą

Dėl šio triuko veiksmingumo prisiekia „The Kitchn“. Jį išbandęs rašytojas tvirtino, kad užtepus ant saulės nudegusios odos agurkėlių skyščio, nudegusiose vietose akimirksniu palengvėjo ir atvėso.

8. Pagyvinkite receptus

Reklama

Naudodami marinuotų agurkų sultis galite patobulinti daugybę receptų! Pridėkite jį prie duonos recepto, kad suteiktumėte šiek tiek žvilgesio. Naudokite jį tofu ar mėsai marinuoti. Atgaivinkite bulvytes su papildomu skoniu. JAV virtuėje ir kitur pasaulyje populiarėjanti gruzdinta vištiena yra puikus būdas panaudoti marinuotų agurkėlių sulčių. Kai marinuojama vištiena kefyre, į jį galima įpilti dar ir sulčių nuo marinuotų agurkėlių. Tai ne tik suteiks skonio, bet ir padės mėsai dar geriau užsimarinuoti.

9. Tikrpdykite užšalimus!

Agurkėlių skystį galima naudoti ir už namų ribų! Jame esantis druskos kiekis yra pakankamai didelis, tad jis gali ištirpdyti ledą ir gali padėti išlaikyti takus aplink namus švarius. Anot CNN, yra vietovių, kurios tai išbandė kaip alternatyvą tradiciniam kelių barstymui druska.

10. Pašalinkite blogą burnos kvapą

Marinuotų agurkų sultyse esančios sveikos bakterijos gali padėti pašalinti burnoje blogą kvapą sukeliančias bakterijas.

11. Naikinkite piktžoles savo sode

Marinuotų agurkų sultyse esantis actas taip pat gali padėti sodininkystėje. Rūgštingumas yra pakankamai didelis, kad sunaikintų daugumą piktžolių. Dar šis skystis gali padėti tam tikroms gėlėms, tokioms kaip azalijos ir rododendrai, kurioms reikalingas labai rūgštus dirvožemis.

12. Sumažinkite raumenų mėšlungį

Druska iš marinuotų agurkų sulčių lengvai ir greitai pasisavinama mūsų organizme, todėl raumenų mėšlungis sumažėja greičiau nei išgėrus stiklinę vandens.

13. Nuraminti gerklės skausmą

Išskalaukite gerklę arba išgerkite po šaukštą ar du marinuotų agurkų sulčių kelis kartus per dieną ir dėl stipraus druskos ir acto derinio galite pastebėti gerklės skausmo palengvėjimą.

14. Pasirūpinkite, kad variniai vamzdžiai ir keptuvės spindėtų

JAV transliuojamoje laidoje „Fixer Upper“ Chip ir Joanna Gaines naudojo marinuotų agurkų sultis, kuriais išvalė varinius vamždžius namo renovacijos metu. Taip pat jei turite dabar madingų varinių puodų ar keptuvių, pabandykite šį unikalų jų valymo būdą!

POPULIARU