Prisijunkite prie mūsų

Istorijos

Įlipdamas į autobusą berniukas pajuto nemalonų ir nesuprantamą kvapą. Kol vairuotoja vinguriavo keliu, visi vaikai juokėsi iš to, tačiau vienas mokinys suprato, kad tai – ne juokai

Parašė

-

Kai mūsų vaikai eina į mokyklą, mes patikime jų saugumą visiems mokyklos darbuotojams, kurie nuo ryto iki vėlyvos popietės jais turi pareigą pasirūpinti. Kad ir kaip norėtume, kad visi mūsų vaikus supantys žmonės būtų iš tiesų atsakingi ir pilnai atliktų savo darbą, ne visada tikrovė atitinka mūsų norus.

Reklama

Berniuko vardu Troy Luna tėvai per daug nepergyveno dėl sūnaus saugumo. Tačiau, kaip ir dauguma kitų tėvų, jie buvo pasišventę išmokyti jį saugos pagrindų. Jie išmokė jį nepasitikėti visais suaugusiaisiais, ypač tais, kurie elgiasi keistai. Tėvai visada priminė sūnui pranešti apie kažką įtartino kitiems suaugusiems, kuriais jie pasitiki, arba policijai.

Troy tėvai tikėjosi, kad jų berniukui niekada nereikės pasinaudoti šiuo patarimu. Tačiau jie klydo. Kaip ir kiekvieną darbo dienos rytą,  Troy,, kaip ir daugelis kitų vaikų visame pasaulyje, įsėda į mokyklinį autobusą. Tačiau vieną rytą jis pastebėjo kažką keisto. Kai autobuso durys atsidarė, jautėsi keistas kvapas, kurio jis nepažino.

Reklama

Be to, autobuso vairuotoja vardu Caroline Denise Ray elgėsi keistai. Tada, važiuodama, ji netvarkingai vingiavo iš vienos juostos į kitą. Net keletą kartų staigiai stabdžiusi moteris kėlė nemažą pavojų vaikams, kurie net iškrito iš savo sėdimų vietų. Daugelis Troy klasiokų manė, kad tai buvo juokinga. Tačiau šis berniukas greitai suprato, kad jiems visiems gresia pavojus.

Jis išsitraukė telefoną ir iškvietė policiją. Troy jiems pasakė, kad jo autobuso vairuotoja važiavo pavojingai ir keistai kalbėjo. Į visiškai nejuokingą ir rimtą iškvietimą policija sureagavo žaibiškai. Jie sužinojo autobuso koordinates ir greitai prisistatę sustabdė vaikų pilną transportą. Kai policininkai paprašė vairuotojos išlipti, moteris bandė gintis ir kažkaip nuslėpti tai, kokioje būsenoje ji yra. Tačiau policija primygtinai pareikalavo ją apieškoti ir netrukus aptiko narkotikų.

Ji buvo aiškiai paveikta draudžiamų medžiagų. Daugelis kitų autobuse važiavusių vaikų liepė Troy nekviesti policijos. Tačiau skirtingai nei tie vaikai, Troy galėjo pasakyti, kad tai buvo ne linksma ar juokinga, o pavojinga gyvybei situacija. Iš karto policija autobuso vairuotojai pateikė kaltinimus dėl vairavimo apsvaigus nuo narkotikų ir sukelto pavojaus vaikams.

Reklama

Vairuotoja taip pat buvo nedelsiant pašalinta iš darbo. Kai mokyklos vadovybė sužinojo apie tai, kas nutiko, visi buvo šokiruoti. Jie nusprendė dėl incidento nutraukti mokyklos ryšius su juos aptarnavusia autobusų bendrove. Tačiau administracija buvo nustebinta, kad Troy šiuo atveju pasielgė teisingai ir labai didvyriškai. Jie pasveikino jį už tai, kad rūpinosi visais toje transporto priemonėje sėdinčiais vaikais.

Berniuko ryžtu ir gera nuovoka taip pat didžiavosi jo šeimos nariai. Jie visada žinojo, jog jis turi tai, ko reikia, kad būtų herojus, bet dabar žino ir visi kiti! Iš viso tą dieną autobuse sėdėjo 30 vaikų. Tarp jų buvo ir darželinukai, ir penktokų. Troy dėka visi jie yra saugūs. Nuostabu pagalvoti, kad toks jaunas žmogus gali elgtis taip atsakingai. Ir tik įsivaizduokite, ką Troy galėtų pasiekti užaugęs! Berniuko tėvai tikisi, kad jį kada nors patrauks darbas teisėsaugoje.

Šioje srityje jam tikrai pasiseks. Kai kas šiandien mėgsta verkšlenti dėl vaikų, esą jie neatsakingi ir tingūs. Tačiau tokios istorijos rodo, kad daugelis vaikų yra darbštūs, protingi ir atsakingi žmonės. Ateitis atrodo šviesi dėl tokių vaikų kaip Troy!

 

POPULIARU